Kontakt z nami
RENGL Polska Sp. z o.o.
+48 51 412 68 40
info@rengl.pl
KALKULACJA CENOWA ONLINE
Krok 1/2 – wybór miejsca, w którym się Państwo znajdują albo, gdzie przekażą Państwo plakatyNasze usługi

Realizujemy naklejanie plakatow oraz kampanie plakatowania wraz z kompletnym serwisem na punktach plakatowych w Polsce, w całej Republice Czeskiej i na Słowacji. Posiadamy największą sieć punktów plakatowych składającą się z 5.000 słupów i tablic do plakatowania w 170 miastach. Wyklejamy plakaty na czas określony przez klienta w formatach od A4 do A0 i od B4 do B1, a po wcześniejszym ustaleniu również w formatach nietypowych. Cena uzależniona jest od liczby dni. Zapewniamy nie tylko profesjonalne naklejanie Państwa plakatów, ale i ich bieżącą konserwację przez cały okres trwania kampanii. Z każdego plakatowania sporządzamy przykładową fotodokumentację, która jest do Państwa dyspozycji w celu kontroli.

Obok każdego punktu do plakatowania przechodzą dziennie setki, a w większych miastach nawet tysiące ludzi. Plakaty działają i są widoczne! Plakaty przeznaczone są dla pieszych, nie dla podróżujących samochodem. Słupy i tablice do plakatowania są umieszczone w centrach miast, w strefach dla pieszych, koło przystanków komunikacji zbiorowej, terenów sportowych, szkół, zakładów pracy i centrów handlowych. Dla większości z nas punkty do plakatowania służą do uzyskiwania informacji o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i innych imprezach społecznych w mieście, województwie i w całym kraju. Kombinacja tych interesujących informacji z Państwa plakatem zwiększy jego zauważalność.

Zamknięcie przyjmowania plakatów ma miejsce w piątek o godz. 12:00. Jeżeli plakaty przewożone są do innego miasta, zamknięcie przyjmowania plakatów następuje już w środę do godz. 12:00. Plakaty od Państwa chętnie przyjmiemy w którymkolwiek z punktów zbiorczych, gdzie obsługa przyjmie Państwa zamówienie spisując je i przyjmując płatność. Długość kampanii plakatowej jest dowolna – tydzień, dziesięć dni, a nawet miesiąc, zawsze jednak do daty imprezy albo do dnia poprzedzającego termin wyklejenia. Wszystkie naklejone plakaty regularnie kontrolujemy przez cały czas trwania zlecenia, a uszkodzone naprawiamy. Naklejone plakaty fotografujemy, a przykładowe zdjęcia są dostępne on-line. Plakaty można naklejać w jednym miejscu albo w jego otoczeniu, na wsiach albo w całym województwie. Państwo wybierają teren o dowolnej rozległości, a my przygotujemy dla Państwa szczegółowy plan kampanii łącznie z kalkulacją cenową.
PROFIL SPÓŁKI RENGL

W firmie RENGL dobrze wiemy, że w rzeczywistości nie potrzebują Państwo tylko naklejenia plakatu. Wiemy, że potrzebują Państwo przyciągnąć gości na imprezy, które Państwo organizują i sprzedać produkty, które Państwo oferują. Dlatego dostosowujemy naszą pracę do potrzeb naszych klientów i chętnie zrobimy to również dla Państwa. Każdy zwróci na Państwa uwagę!

RENGL jest największą siecią zewnętrznych punktów plakatowych (słupów i tablic) pokrywających Polskę, całą Republikę Czeską i Słowację. Punktom do plakatowania nadaliśmy nowy wygląd zarówno z punktu widzenia designu i lokalizacji, jak i po stronie oddziaływania i serwisu. Nasze punkty plakatowe umieszczone są obok przystanków komunikacji zbiorowej, na osiedlach, koło marketów i na promenadach uzdrowiskowych. Zajmujemy się realizacją kampanii plakatowych, drukowaniem i naklejaniem plakatów. Przygotowaniem i kontrolą Państwa kampanii plakatowej zajmie się profesjonalny dwudziestoosobowy zespół pracowników zatrudnionych w filiach spółki. Naklejaniem plakatów i ich konserwacją w terenie zajmuje się ponad 200 przeszkolonych pracowników co najmniej raz albo i dwa razy w tygodniu.

Do naszych klientów należą nie tylko organizatorzy imprez kulturalnych, sportowych i towarzyskich, ale także agencje reklamowe i medialne, sieci handlowe, banki oraz stacje radiowe. Chlubimy się tym, że jesteśmy partnerem szeregu znanych organizacji kulturalnych i drużyn sportowych oraz, że wspieramy też małe, lokalne niedochodowe projekty.